CSR

Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstwa (Corporate Social Responsibility, CSR) to odpowiedzialność organizacji za jego wpływ na społeczeństwo
( definicja Komisji Europejskiej z 2011 r.)

Wartością  firmy TECHMATIK jest rozwój  zgodnie z najwyższymi standardami społecznej odpowiedzialności biznesu w obszarze gospodarczym, społecznym, jak i środowiskowym. Wierzymy, że prowadzone przez nas działania z zakresu CSR przyczyniają się zarówno do sukcesu firmy, jak i do rozwoju gospodarczego w Polsce.

PRODUKTY I USŁUGI (RYNEK)  – najwyższa jakość potwierdzona certyfikowanym systemem zarządzania jakością ISO 9001 oraz wydajność produkowanych urządzeń i form w połączeniu z konkurencyjnymi cenami powodują, że TECHMATIK jest jedną z wiodących światowych producentów maszyn i kompletnych linii do produkcji kostki brukowej oraz jednym z liderów w produkcji form do betonowych wyrobów wibroprasowanych.

KLIENCI – dokładamy wszelkich starań by dostarczać klientowi najwyższą jakość naszych produktów w oparciu o wysoki poziom wiedzy specjalistycznej i eksperckiej oraz budowanie długofalowych i wartościowych relacji biznesowych.

PERSONEL (PRACOWNICY) – Firma to ludzie. Tworzymy przyjazne miejsce pracy. Stawiamy na rozwój naszego personelu poprzez nieustanne podnoszenie kwalifikacji.  Stale podnosimy jakość pracy i poziom bezpieczeństwa pracowników poprzez wdrażane standardy zarządzania z zakresu BHP oraz zasady etyczne w środowisku pracy.

DZIAŁANIA SPOŁECZNE

Wspieramy inicjatywy lokalne, angażujemy się w działania społeczne przyczyniając się do rozwoju regionu radomskiego, w którym firma prowadzi swoją działalność.

DZIAŁANIA CHARYTATYWNE

Mając na uwadze dobro lokalnej społeczności, angażujemy się w akcje charytatywne, wolontariat pracowniczy czy sponsoring wydarzeń kulturalnych. Pracownicy naszej firmy aktywnie angażują się w akcje dobroczynne, udzielając pomocy potrzebującym nie tylko w ramach firmy, ale również indywidualnie.

ŚRODOWISKO NATURALNE 

Dokładamy wszelkich starań, by nasza działalność była eko-przyjazna i eko-odpowiedzialna. Na każdym poziomie realizacji naszych działań, dbamy o kwestie środowiskowe poprzez wybudowanie nowej malarni oraz nowego układu wentylacyjnego w hartowni.

WSPIERANE INICJATYWY