Fabryka TECHMATIK powstała latem 2004 roku w Radomskiej Podstrefie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w Polsce.

W ofercie TECHMATIK znajdują się m.in. formy do kostki brukowej i galanterii betonowej oraz nowoczesne wibroprasy o dużej wydajności, kompletne linie technologiczne, betonownie, urządzenia związane z procesem produkcji betonu wibroprasowanego i towarowego. Wszystkie linie produkcyjne wyposażone są wyłącznie w maszyny o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego, gwarantujące wysoką wydajność linii produkcyjnych, powtarzalność produkcji oraz najwyższą jakość wyrobów. Produkowane przez firmę maszyny, urządzenia i formy są przystosowane do wysokowydajnej pracy na stalowych blatach produkcyjnych, co umożliwia uzyskanie najlepszych parametrów wyrobów poprzez ich dokładne zagęszczenie, przy jednoczesnym znacznym obniżeniu kosztów produkcji poprzez zmniejszenie ilości dodawanego cementu.

Ofertę uzupełniają systemy sterowania procesami produkcji. Należą do nich moduły sterowania poszczególnymi etapami lub zintegrowane systemy sterowania całym ciągiem produkcyjnym. TECHMATIK świadczy również usługi naprawy, regeneracji oraz serwisowania wszystkich maszyn i urządzeń.

Firma stale rozszerza asortyment produkowanych maszyn i urządzeń, które przed wdrożeniem na rynek są wnikliwie testowane.

Najwyższa jakość potwierdzona certyfikowanym systemem zarządzania jakością ISO 9001 oraz wydajność produkowanych urządzeń i form w połączeniu z konkurencyjnymi cenami powodują, że TECHMATIK jest jedną z wiodących światowych producentów maszyn i kompletnych linii do produkcji kostki brukowej oraz jednym z liderów w produkcji form do betonowych wyrobów wibroprasowanych.

iso

Nasze nowatorskie podejście poparte własnym wieloletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów betonowych oraz innowacyjność i jakość maszyn, urządzen i form doceniło już kilkaset klientów z ponad 50 krajów na niemal wszystkich kontynentach. Firma dostarcza swoje rozwiązania bezpośrednio do wielu krajów Europy i Azji, obu Ameryk oraz Australii i Nowej Zelandii.

WYPRODUKOWALIŚMY

1
MASZYNY
1
FORMY
1
LINIE PRODUKCYJNE

Techmatik jest jedną z firm wchodzących w skład Columbia.

Założona w 1937 roku firma Columbia Machine jest przedsiębiorstwem rodzinnym prowadzonym obecnie przez trzecie pokolenie. To światowy lider w projektowaniu, produkcji i wsparciu sprzętowym świadczonym dla różnych branż. Współpracuje z klientami z ponad 100 krajów na całym świecie. Główne portfolio produktów firmy to rozwiązania z zakresu urządzeń do produkcji wyrobów betonowych, form do urządzeń produkcyjnych, maszyn i robotów pakujących, systemów przenośników, manipulatorów i usług produkcyjnych.